هاشمی

دانلود فیلم و سریال دانلود فیلم و سریال

در مورد همه ما قضاوت های خوب و بد هست. وقتی هم که نیستیم بنا بر طبع مرده پرستی جامعه همه خوبی ها در ما جمع میشه.

دیشب که دیدم خبر بستری شدن آقای هاشمی پخش شده گفتم یقینا قضیه خیلی جدی باید باشه که تلویزیون سانسورگر ما پخشش کرده.

برای من رفسنجانی رئیس جمهور محبوبی بود که وقتی 16 سالم بود از رفتنش ناراحت بودم. بعدتر ازش خوشم نمیومد و مثل بخش بزرگی از جامعه منتقد ثروتش بودم. با همه بالا و پایین ها سال 84 اصلا علاقه ای بهش نداشتم و مخالفش بودم ولی در دور دوم از ترس بهش رای دادم. حتی وقتی بعد از سال 88 دیگه تصمیم گرفته بودم که رای ندم باز هم زمستان گذشته رفتم و این بار بهش رای دادم. دست کم در 10 سال گذشته برای من شخصیت بدی نبود. ازش خوشم میومد. از سال 90 به بعد هم از اونجا که دفتر شرکت ما در مسیر عبوری صبحگاهی ایشون قرار داشت برام حس بهتری داشت. این که میدیدم یکی از کله گنده های حکومت صبح زود و از مسیر خیابان شریعتی با یک بنز قدیمی (گرچه بعدها یک اس 500 مدل روز هم بهش اضافه شد) تردد میکنه، برام حس جالبی داشت.داشت ازش خوشم میومد. چند وقت پیش در مسیر تجریش به سمت پارک وی با همون اس 500 دیدمش که عقب نشسته بود و چراغ داخل روشن و ایشون در حال مطالعه بود. به نظرم با جای دیگه دنیا مقایسه اگر نکنیم، دست کم در جمع سران حکومتی خودمون بیشتر در میان مردم گذر می کرد. هرچند با اسکورت و ماشین ضد گلوله.

سال 76 عموی من می گفت به نظر من باید همین رفسنجانی سر کار بمونه و قانون رو براش عوض کنن. بعدتر سال 84 هوادارش بود و سال 88 هم همچنان. شباهت اخلاقی به هم نداشتن زیاد ولی یک کاریزمایی در درون هر دو بود که فقدانشون برای من باور پذیر نیست. از دیشب خیلی یاد رفتن عمو در سال 88 هستم و باور نمی کنم که رفسنجانی با اون همه ابهت مرده باشه. ولی مرگ از رگ گردن به همه ما نزدیک تره و خوش به حال کسی که با عزت از دنیا بره.

روحش شاد

مشخصات

• منبع: http://mami23.persianblog.ir/post/732
  • کلمات کلیدی: مسیر ,خوشم ,رفسنجانی ,خوشم میومد
  • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارش دهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

عکس آقای خامنه ای

آخرین جستجو ها